Proč to nikdo neřeší?

Není pro to dostatečná politická vůle. Z projevů na zasedání zastupitelstva nebo z prohlášení médií je zřejmé, že jedinou zaručenou regulaci heren prostřednictvím vyhlášky současné vedení města nechce. Na konci roku 2011 sice pan primátor Kubera představil Deklaraci provozovatelů hazardu, kterou ovšem nelze chápat jako účinné řešení. Deklarace je v plném znění, stejně jako otevřený dopis radě města, který na deklaraci reaguje, k dispozici.

Vybrané úryvky záznamů výstupů na jednání zastupitelstva města

 

6 komentářů u “Proč to nikdo neřeší?

 1. Miluji tuto pasáž:( J.Kubera:) „Prosetice se stávají jednou z nejhezčích částí města.“ Tak proč tam 3+1 stojí 120.000,-Kč?

  • Ano, ta věta je opravdu úžasná. Říkám si, kdy tam naposledy pan Kubera asi byl? I když možná je vizionář – heren je v Proseticích pouze 8, takže perspektiva oproti např. centru města je zde obrovská!

   • Když tak o tom přemýšlím, Kuberovo mínění o Proseticích je docela charakteristické. Stejně jako všechno i Prosetice hodnotí podle fasády, nejde do hloubky věci. Sociální bídu jsme překryli novou, optimisticky barevnou fasádou a jede se vesele dál. Hlupák, kdo kouká na míru nezaměstnanosti, kriminalitu apod.

 2. Pan primátor je velký ignorat a také velký demagog.
  Ale bohužel vzešel z demokratických voleb, takže
  Tepličané – dobře nám tak 🙁

 3. Samospráva v Teplicích je opravdu problém, takže cesta řešení referendem je správná. Držím palce, a také připojím svůj podpis.

Komentáře nejsou povoleny.